Co o mně říkají klienti

Petr Altman, MBA
Jednatel, VERKON s.r.o.

Pan Ševela je profesionál, který své práci rozumí, o zadání přemýšlí a často nachází vlastní a lepší řešení problému. Spolupracujeme s ním již déle než rok a všechny naše požadavky splnil a dotáhl do konce. V rozsahu a ceně platí předem domluvené.

Karin Fuentesová
CEO, Digitoo s.r.o.

S Jakubem spolupracujeme již tři roky na pluginu Helios podporující digitalizaci účetnictví. Jakub je velmi svědomitý, profesionální, spolehlivý v dohodnutých termínech i kvalitě odvedené práce. Chválím vysoké nasazení a profesionální přístup. Lidsky je mi velmi blízký a velmi si vážím jeho přístupu k našim klientům i k celému projektu.

Vladimír Vojta
IT Manager CZ&SK, Loomis Czech Republic a.s.

Pan Ševela pro nás od roku 2019 připravuje datový sklad a spolupráce probíhá přesně dle dohody a mých očekávání. Domluvené funkcionality pan Ševela připravuje ve vysoké kvalitě. Oceňuji především jeho flexibilitu, díky které je naše IT schopno pružně reagovat na změny zadání od interních zákazníků.

Filip Olejár
Logistic & Controlling Manager, DOMO SERVICE spol. s r.o.

S Kubou jsme začali spolupracovat krátce po implementaci Heliosu. Díky jeho profesionálnímu a kreativnímu přístupu jsme dokázali původní obecné nastavení Heliosu přizpůsobit specifickým požadavkům naší společnosti. Největším přínosem je rychlá a přímá spolupráce, kde nic není problém. Díky, Kubo

Jiří Král
Administrátor IS, GUMEX, spol. s r.o.

Jakuba známe již několik let a za naši společnost oceňujeme hlavně jeho přístup, ochotu a znalosti. Využíváme jeho služeb většinou v pořízení náročnějších programátorských úprav IS. Je to vždy příjemná spolupráce a věříme, že bude stejná i do budoucna.

Petr Štěpán
Asistent prodeje, MIRA MAR s.r.o.

Pan Ševela nám velice pomohl s problémem, se kterým jsme se potýkali v programu HELIOS Orange, vytvořením externí akce. Naprogramování akce proběhlo do týdne od zadání zakázky a akce pracuje dle našich představ. Oceňujeme jeho profesionální přístup.